Kur doties uz Ziemassvētku brīvdienām?

Ziemassvētku
 1. Lapzemeirkulturāsreģions, kasatrodasSomijasziemeļosunlielākareģionadalaatrodasaizpolāraloka. Lapzeme – tā irburvīgaZiemassvētkupasakuzeme, kurvēlasnokļūtkatrsbērnsunnetikaibērns.InterluxTravelsagatavojaekskluzīvupiedāvājumuBaltijā – viesnīgaistiešais čarterlidojumsuzLapzemi! CeļojumsuzZiemassvētkupasaku ļausJumsnokļūtpatiesā ZiemassvētkuunJaungadāatmosfērā unsatiktiesarpašuSantaClausu!

  Šobrīdspēkā ir īpašaakcijauzceļojumu «ZiemassvētkupasakaLapzemē». Ceļojumacenasākotno € 259. Ceļojumacenā iekļautilidojumiRīga-Oulu-Rīgaariespēju ņemtlīdzinetikairokasbagāžu, betarī papildusbagāžulīdz 20kg, laibūtuiespējaatvestsuvenīrusnoZiemassvētkupasakuzemesvisiemsaviemtuviniekiemundraugiem.

  Ļoti ērtsirarī ceļojumadatums decembrīs, kasdodiespējupaspētatgrieztiesmājaspie
  tuviniekiemuzZiemssvētkiemunsnivēttoskopā!

  Kā arī Jums tiks piedāvāta izmitināšana uz 2 naktīm 3* vai 4* viesnīcā (pēc Jūsu izvēlēs) ar
  brokastīm. Ir pieejamas arī ekskursijas, piemērām pastaiga pa pašu Oulu ar ģidu. Oulu ir piektālielākā Somijas pilsēta un vecākā pilsēta Ziemeļsomijā. Vēl jums būs iespēja apmeklēt Ranuazoodārzu. Šis savvaļas parks atrodas nedaudz uz dienvidiem no polārā loka un tādēļ tiekuzskatīts par vienu no tālākajiem ziemeļu zooloģiskiem dārziem pasaulē. Ranua Jūs varēsietredzēt brūnos lāčus un polārlāčus, tiņus, lūšus, vilkus un protams arī skaistos ziemeļbriežu.Ziemas sezona parkā ir pieejami: sniega motocikli, suņu un ziemeļbriežu ragavas, kā arī 7 kmgarā slēpošanas trase. Protams, vissvarīgākā ekskursijas sastāvdaļa ir “Brauciens ciemos pieSanta Clausa”. Pasaulē slavenā Santa Claus rezidence – Joulupukki koka pils. Šeit arī atrodāsmilzīgās laternas, kuras apzīmē Polāra loka robežas, kafejnīcas, mājīģas suvenīru bodes un pastanodaļa, no kuras Jums būs iespēja nosūtīt apsveikuma kartiņu mājās.

  Nepalaidiet garām unikālo iespēju apmeklēt Santa Clausu skaistākajā gada laikā!
  Plašāka informācija par ceļojumu un iespēja šo ceļojumu rezervēt ir pieejama Interlux Travel
  mājas lapā.Vai arī, Jūs varat iepazīties ar citiem mūsu piedāvājumiem kā piemēram, ceļojums uz Ķīnu.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *